Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A páromnak (férfi) most lesz...

Adélcha kérdése:

A páromnak (férfi) most lesz szülinapja, de nem igazán tudom, hogy mit vegyek neki. Szeretnék valami különlegeset adni, aminek azért hasznát is veszi. Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 23:07
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én legutóbb a barátomnak pénztárcát vettem, mert a régi már nagyon ütött kopott volt. Egyik ismerősöm mutatta az ACM Wallat-et, ami egy praktikus pénztárca és kártyatartó egyben. Külön tudja benne tárolni az igazolványoktól kezdve a bankkártyán át az összes kártyáját, ráadásul a gombokon található eredeti 6 ikont cserélni is lehet a hozzá melléket 12 db-os készletből. Pontosabb paramétereit itt tudhatod meg: [link]
2014. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ajándéküzletben dolgozom. Legtöbbször boros kiegészítőket, névjegykártyatartókat szoktak pasiknak vinni. De olykor konyhai kiegészítőket is (ha szeret főzni), a top a chili daráló. De nem tudom mit dolgozik, vagy iszik e bort.. stb.. :)
2014. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!