Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most voltam először bulizni,...

Most voltam először bulizni, tetszett, de nem volt az igazi, szerintetek? 18F

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy bementünk, ittunk egy sört, aztán leültünk egy padon, még senki nem táncolt, majd kértek egy kör felest. Megittuk, már a többiek táncolhattak volna, de én semmit sem éreztem. Kértem én egy kört, aztán haveromnak nem kellett az övé, mivel még semmit nem éreztem ezért elfeleztem másik haverommal. Aztán ittunk még egyet és ment a tánc. Először megfigyeltem, hogy táncol mindenki, de semmi extrát semmi különlegeset nem láttam. Na jó, gondoltam majd én megmutatom. Így táncoltam haverommal végig, igaz ő inkább össze vissza mozdulatokat csinált, de mindegy. Én kb így: https://www.youtube.com/watch?v=veyAhNUwmPI

Tetszik ez a tánc, látványos, egyszerű, nem hétköznapi, és kitűnik a tömegből. CSináljuk vagy 1 órája, a szemem sarkából figyeltem, hogy rengetegen néztek minket, lehet, hogy hülyének is néztek, de nem érdekelt, jól éreztem magam, és egyedinek. Elkezdett közeledni 2 lány, figyeltek minket (vagy engem, nem tudom) ők is táncoltak, haverom folyton mondogatta, hogy próbáljak rájuk állni, de még piásan se nagyon ment... Erre ő elkezdett táncolni az egyik hátánál és odébb húzódtak. Vissza jött a haverom, táncol tovább és még mindig minket (vagy engem) figyeltek, de hát kinek volt kedve azután hozzájuk menni, miután lekoppintották haveromat. Jó, megy a tánc, minden, aztán egy gyerek odajön, hogy hogy táncolok, először azt hittem hogy barátságosan kérdezi, aztán elkezd flegmázni, látszik rajta, hogy szemrehányóan kezel, és lenézően kommunikál, majd mondom neki milyen tánc, meg mi a lényege, aztán azt mondja engem nem érdekel, mondom neki te kérdezted akkor mit akarsz? Erre elment. Egy fejjel kisebb volt a gyerek, meg nem is volt egy erőbajnok, főleg hozzám képest, mert látszik rajtam, hogy nem vagyok egy vékony gyerek. Nézem 5 perc múlva, hogy hogy táncol, és röhögnöm kellet. Emelgeti a kezét, rázza egy kicsit és itt le is telt a tudomány. Szerintem csak az irigység beszélt a valószínűleg ittas barátunkból. :) Volt még egy srác, aki levállalt tánc közben, de nem tudom, hogy véletlen volt-e. Odahúztam magamhoz és annyit mondtam: Semmi baj, aztán táncoltam tovább..

Annyira nem volt rossz este, csak ezek a gyökerek ne lettek volna, így csak 5/10 pontot adnék rá. Annyi nagyon zavar, hogy még azért piásan sem mertem egy lányhoz sem odamenni, vagy táncolni, vagy leszólítani aki tetszik, mert egyszer szóltam egy lányhoz, de nem azért, mert akartam valamit tőle.

Mit gondoltok, jól csináltuk, vagy nem szabad nagyon feltűnősködni, vagy legyek olyan észrevehetetlen, mint az átlag, vagy mit csinálhatnék jobban? Ez nagyon zavar, hogy 3,5 feles után sem mertem egy lánynál sem kezdeményezni, pedig még a vak is látta, hogy akarnak valamit..


2014. aug. 20. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez NEM tánc, csak vonaglás, legjobb esetben tornamutatvány.
2014. aug. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végülis tényleg nem az, csak több ezer videó van erről a "táncról", meg, hogy hogyan kell csinálni. Pont azt mondta a srác, hogy csinálj olyan mozdulatokat, mint egy beteg pícsa, és sz**d le, hogy más mit gondol, és élvezd, ő mindig így táncolt, és nekem ez tetszik, az a tötymöty meg amit mindenki más művelt, hát egyenlő volt a semmivel.
2014. aug. 20. 07:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen de jót nevettem :D
2017. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!