Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belekezdeni?

Szerintetek érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy modellkedni szeretnék. Sokan mondták már hogy kezdjem el,meg hogy az arcom is és az alakom is tökéletes a modellkedéshez! Nekem nagyon kevés az önbizalmam,és szerintem nem így van...de ez mindegy is! Tehát nagyon szeretnék belekezdeni,de ilyen kevés önbizalommal nem tudom hogy sikerülne-e! 😔

2014. aug. 20. 10:18
 1/2 anonim válasza:
A modelkedésre való emberek ők válógatják ki milyen embereket szeretnének felvenni regisztrálsz meg probálod és ők elmondják neked e-mailban mi a helyzet ez mind feleősség teljesen kell csinálni és vigyázni a külföldi munkákkal veszélyes és végzetes lehet vigyázz magadra
2014. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esetleg valaki nem tudna küldeni olyan ügynökségeket M.O-n ami nem fake?
2014. aug. 20. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!