Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T-mobile Domino kártyám...

T-mobile Domino kártyám feltöltése után egyből több mint 500 forint levonás. Miért?

Figyelt kérdés
3000 Ft-os feltöltés után egyből, mikor még nem is használtam, megnéztem és már csak 2441 Ft van rajta. Nem ez az első ilyen alkalom, csak most kezdett el foglalkoztatni. Nem értem, hogy mit vonnak le, próbáltam hívni az ügyfélszolgálatot, de elvileg ma, mivel ünnepnap van, azért is kellene fizetnem, úgyhogy egyelőre ezt kihagyom. Az internetes oldalukon megnéztem, semmilyen külön szolgáltatásra nem vagyok előfizetve amiért levonhatnának pénzt, így nem értem miért van több mint 500 forinttal kevesebb rajta, úgy, hogy még egy másodpercet sem telefonáltam rajta.

2014. aug. 20. 15:09
 1/1 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne, 5000 forinttal töltöttem tegnap a kártyám és levont 2200 forintot. Erősen gondolkodok azon, hogy vissza megyek a telenorhoz, mert a vodafone-ról meg a t-mobilról csak negatív tapasztalataim vannak.
2014. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!