Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek 9. osztályba. és...

Most megyek 9. osztályba. és nem volt semmi olyan tájékoztató, hogy leső napra mit kell vinni meg hogy mik szükségesek erre a tanévre?

Figyelt kérdés

felszolgáló leszek,megnéztem a suli honlapján,és aztirta,hogy az első óra 8-kor kezdődik,és az a évnyitó,azután 3 O.F. óra lesz,az a baj,hogy én nem voltam gólyatáborba,mert akkor elutaztunk..nem tudom hogy fognak hozzám állni az osztálytársaim.Tudnátok segiteni hogy miket vigyek első napra/miket vásároljak/hogyan menjek/hogyan álljak hozzá az osztálytársaimhoz?

Ahova megyek 40 percre lesz kb, és szoknyába menjek? vagy elég egy farmer is?

bocsi hogy ugy összevissza irtam..



2014. aug. 21. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, én is most leszek 9.-es. nálunk nem is volt gólyatábor, szóval hasonló cipőben járunk. szerintem első napra vigyél egy füzetet amibe jegyzetelhetsz, és egy tollat. szoknyába menj, az ünnepélyesebb, és barátkozz! :)
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első napra táska,abba hazahozod a könyveket,ha akarsz,akkor váltóruha,tolltartó,abba toll,vagy ceruza,vigyél egy kisebb füzetet,abban leírod,hogy mi kell,mi mikor lesz.Vihetsz esernyőt is,ha olyan lesz az idő.Szoknyába menj.:)
2014. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!