Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eleseik melletted egy...

Ha eleseik melletted egy vadidegen férfi és vérzik a feje odamész hozzá segíteni? 17/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én igen. még a mentőket is hívnám, ha kell, vagy segítenék neki valamiben.
2010. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepen hivom a mentoket, es ha nem sietek, ott maradok, de ha igen, egy jarokelot megkerek, maradjon vele, amig kiernek a mentok.
2010. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez alapvető (lenne). Sajnos sok ember simán átlép azon, aki rosszul van, mert 'siet'...
2010. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ez természetes
2010. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Segítenék, ha tudnám, hogy hogyan kell, ugyanis az iskolában nem tanítják (sajnos).
2010. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, segítenék, mindig azon gondolkoztam, hogy hogyan. Szóval, nem hiszem, hogy ha rosszul lenne, és sűrgős lenne, akkor helyben el tudnám látni, amíg a mentők kiérnek. Pedig ez szerintem szükséges lenne, ez olyan alapvető dolog, mint a pénz használata, ezért is nem értem, hogy az általános iskolában vagy a középiskolában, miért nem tanítanak ilyet. Szerintem ez nagyon jó lenne, ha tisztában lennék, mikor mit kell tennem, ha éppen úgy alakul!

15/L

2010. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
nem gyorsan elmegyek onnan
2010. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
segítenék, de védeném magam annyira, hogy ne legyek véres, mert vérző ismeretlent úgy kell ellátni, mintha fertőzött volna... Nem lehet tudni,h ogy van e valami vér útján terjedő betegsége, de segíteni kell, csak lehetőség szerint gumikesztyűben, vagy amivel épp védeni tudod magad.
2010. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!