Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Trónok harca. Segítség! ?

Trónok harca. Segítség! ?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni a második évadot és már rögtön az első részében nem érettem valamit. Ki az a vörös hajú nő, aki (talán) megmérgezi az öreg fószert? ._.


(bocsi, neveket nem tudok ^^")



2014. aug. 21. 23:55
 1/5 anonim válasza:
Lord of the Light papnője, Stanist támogatja
2014. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melisandre of Asshai, the Red Woman. Őt próbálja meg megmérgezni Cressen, mert elégeti a Hét szobrát, (megmérgezi a bort, majd mindketten isznak belőle) de Melisandre-n nem fog a méreg. Nézd tovább, sokkal tovább, és egyértelmű lesz.
2014. aug. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz még pár karakter, akiket nem fogsz érteni (van köztük, akiket én se értek, pedig én olvastam is a könyvet.) de a felbukkanásuk részében, vagy röviddel azt követően talán egy kivételével érthetővé válik, hogy kik is ők, és miért. Aki meg nem olyan, az csak a sorozatkészítők fogyatéka miatt létezik (Talisa). "-.-
2014. aug. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asshai Melisandre, a vörös papnő. R'hllor-t, a Fény Urát (egy isten) szolgálja, és szerinte Stannis a Fény Urának bajnoka, az újjászületett Azor Ahai, aki legyőzi a sötétséget. Mivel más vallású, a Hetet hamis isteneknek tartja, elégetteti a szobraikat, ezzel (és a Stannisre gyakorolt túlzott befolyásával) kivívja Cressen (az öreg mester) haragját, aki mindkettőjüket meg akarja mérgezni, de Melisandre-re nem hat a méreg.
2014. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Óhh ha tudnád még mennyi mindent nem tudsz. :D

De ha továbbnézed akkor meg ugyis megtudod ki ő.

2014. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!