Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam múlt éjjel hogy volt előttem 3 ajtó

mindegyikre volt valami írva.

Az első ajtón asszem hogy az volt hogy sok pénz

a másodikon meg hogy szex

a harmadikon meg hogy tanulás


És az álmomban a 2. ajtóba mentem be.


Majd egy kád volt ahol 2 fiatal szőke nő volt akiknek jó nagy mellük volt majd kijöttek és levették a ruhám és az egyik elém állt jó szorosan és azt mondta hogy "tegyem be" hát be is tettem az álmomban majd ilyenek voltak utána kimentünk az ajtón mind a 3-an és a városban mindenki meztelen volt és csak én voltam férfi nemű majd szinte rám másztak a nők úgy hogy a végén elestem de majd felállítottak utána egész jól éreztem magam majd folyamatosan szex volt benne majd egyszer csak felkeltem és csalódottnak éreztem magam :/ ( mit mondjak élőben is megtörténhetne ) :D


De nem tudom hogy hogy hogy álmodtak össze ezeket valki ért az ilyenekhez hogy mit jelent egy álom?



2014. aug. 22. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:

hat en nem tom h ezt h a francba almodtad de nekem is volt par fura almom:

azt almodtam egyszer h meghalt a kutyam es amikor felebredtem elkezdtem sirni aztan par napig alig mertem lehunyni a szemem h mivan ha megin hasonlot almodok

2014. aug. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sok pénzt kellett volna választanod, akkor ugyanez történik csak még gazdag is lettél volna mellé:D Amúgy azt jelenti, hogy ki vagy éhezve, kb ennyi.
2014. aug. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Jelentést, jövőbeni előrejelzést kár keresni bennük. Vannak ugyan álmoskönyvek, de azokat is csak emberek írták, akik hittek benne. Még Freud bácsi is foglalkozott az álmok jelentésének megfejtésével, de végül kutatásait nem igazolta senki. Az meg, hgy fiatal fiúként erotikus álmaid vannak, teljesen természetes.
2014. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!