Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vannak a testen bénulási...

Hol vannak a testen bénulási pontok?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy hogy hívják ezeket a pontokat az emberi testen, de az a lényege, hogyha erősen megütik azt a bizonyos pontot, az illetőnek elzsibbad, lebénul azon a helyen. Próbáltam rákeresni, mégsem találtam semmi olyat, ami esetleg a hasznomra válhatna. Ti tudtok erről valamit? Kérlek, ha igen, osszátok meg velem. :) Akár linket is küldhetted, hogyha van erről szóló oldal, vagy olyan ami kitér erre a témára.

2014. aug. 22. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyök szélén nekem van egy ér vagy idegszerűség, amit kicsit mozgatni is tudok (mint a térdkalácsot), de akkor az egész alkarom lezsibbad.
2014. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Némi ismerettel rendelkezek efelől, annyit el tudok mondani, hogy hatásos, nem varázslás, de sokkal komplexebb, mint amilyennek tűnik. Te hiába fogod csapkodni otthon bárkinek, nem fog menni.
2014. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!