Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam füvet unokatesómnál....

Raffinito kérdése:

Találtam füvet unokatesómnál. Mit cisnáljak?

Figyelt kérdés
hallotam, hogy füvezik, szobájjába voltam és keresgéltem, rátaláltam kb 5 6 galacsinra. Mit cisnáljak ? vegyek el belőlle vagy mondjam el valakinek? 15/F

2014. aug. 23. 00:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Mi közöd van hozzá?
2014. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
anyám testvérinek a gyereke az :)
2014. aug. 23. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:

" anyám testvérinek a gyereke

az " a kérdésből ez ki se derül :)


"5 6 galacsinra"

és ? honnan tudod hogy fű ?


" vegyek el belőlle "

:O kérj inkább

2014. aug. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"cisnálj" és "szobájjába"? Ahogy elnézem már nem kérdés, vettél el belőle...
2014. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nem a te dolgod. Amúgy hány éves az unokatesód?
2014. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szívd el!!..De komolyan f****m közöd van hozzá?..Ha még herkát vagy kokaint találsz akkor azt mondom hogy oké meny oda és csapkod meg..De ez fű.. gyógynövény semmi bajod nem lesz tőle 15 éves korom óta szívok most vagyok 28..És nem vagyok se agyhalott, skizofrén és terrorista se de nagyon még tömeg mészárlás se rendeztem..mert ugye a fűvel ez vele jár..mert ugye a média csak is igazat mond..talán ha egy üveg bort találsz arra is így reagálsz? nem hiszem de jó ha tudod hogy az alkohol ezerszer károsabb mint a fű BÉKE.
2014. szept. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!