Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szisztok hogy tudnam ezt...

Szisztok hogy tudnam ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés
Szoval 14 eves lány vagyok és leborotváltam a bajuszom ami mostmár egyre jobban latszik!Elakarom legalább egy kicsit tüntetni hogy ne látszódjon annyira!Mit csinaljak??
2014. aug. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne borotváld!
2014. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne ha leszednéd/leszedetnéd gyantával.

Az arcon egy nőnek nem szabad borotvát alkalmaznia a szőrszálak ellen! (nem kioktatásnak szánom, csak így erősebbnek tűnik majd ha visszanő) tehát legközelebb semmi esetre sem!)

Meg van még az a megoldás, hogy kiszőkítheted.

2014. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo csak gyantaval mem tudom hogy megsertenem meg stb...anyukamnak meg nem sheretnek errol szolni
2014. aug. 23. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szisztok hogy tudnam ezt helyrehozni?"

Egy "A" betűvel.

Egyébként meg imádom a bolgár (nagykorú) csajokat.

2014. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva: fogadd el önmagad, ahogy vagy. Persze picit tehetsz a külsődért, de ne görcsölj rá. A lelkiek, a szellemiek a fontosak. Ha ezt megérted, akkor kevébsé gátolod mindannak lehetőségét, bekövetkeztét, amin aggódsz a külsőd kapcsán, pl lesz fiúd így is, aki imádni fog téged szőröstül-bőröstül. :) Ezt már komolyan mondtam.
2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 23. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szisztok? Sziszni a kígyók szoktak egymással.;)
2014. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!