Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vakamit az új J. K Rowlling...

Vakamit az új J. K Rowlling filmről?

Figyelt kérdés
Állítolag egy új varázslos film lesz ami a varázsló világ jezdetéről fog szolni! Aki tudja mondjuk mikor adják ki vagy ilyenek írjon...,

2014. aug. 24. 00:41
 1/6 anonim válasza:
Hogy jön ide Harry Potter? =D =D =D
2014. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Erzsike, aki kivancsi, hamar megoregszik!
2014. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rowling csak egy 1500 szavas novellát írt, azt már el is olvastam a filmről nem tudok semmit.
2014. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Legendás állatok és megfigyelésük írójáról fog szólni (valamilyen Goethe,már nem emlékszem, de lehet, az a magyar neve lett), és Harry születése előtt 70 évvel fog játszódni, és többet fogunk megtudni belőle a varázsvilágról.
2014. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen a Legendás lények és megfigyelésük írójáról fog szólni. J.K. Rowling azt mondta hogy ez a film a Harry Potter világának egy kiegészítő anyaga lesz. Azt hogy mikor lesz kész a film azt nem lehet tudni
2014. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SnidgetHeart22357 válasza:
Ez egy úgynevezett spin-off film lesz egy kiegészítő trilógia a varázsvilághoz és az eredeti sztori előtt 70 évvel fog játszódni és Salamander Goethe lesz a főszereplője aki a legendás állatok és megfigyelésüket írta
2014. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!