Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az aminek nem lesz baja a...

Mi az aminek nem lesz baja a mikróban kb 6 perc melegítéstől és megfelelhet a lenti célra?

Figyelt kérdés

Szóval sógyurmából kellene egy tortát csinálnom. Vagyis csak azt a körlap alapját. De az ugye nagy és sok sógyurma kellene hozzà, annyit nem akarok felhasználni. Ezért gondoltam a közepébe belegyúrok valamit amitőm tehát nem lesz üreges. De az ugye henne marad, nem látszik. De olyan kellene ami ek nem lesz baja és nyilván olyan dolog amit nem használunk. Szóval pl ki tudnám tömni sok ruhaanyaggal, az van itthon. Vagy kartonpapírral (az a jó vastag amiből dobozok vannak). Ez a kettő jutott eszembe de enm tudom mi lesz ha ezt úgy mikróba rakom hogy ugye kiszáradjon keményre a gyurma. Félek hogy a végén mégkigyulladna. Valaki??


Gondoltam arra hogy csinálok két vékony körlapot meg a heengert aztán kisütve összragasztom őket, akkor nem lenne gond a tömőanyag. De próbáltam már ilyet és sose lett szép az összeillesztése..


2014. aug. 24. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem, henger alakúnak kellene lennie. Vágj ki papírból két kört meg a palástot (itt kell egy kis matek), belül kimerevítheted, ha azt akarod, hogy erősebb legyen. Ezeket ragaszd össze, utána mehet rá a gyurma. És nyugi, nem fog meggyulladni. :)
2014. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sógyurma kötelező elem, vagy csak te gondoltad ki a piskóta helyettesítésére? Ha jól tudom, a cukrászok fa korongot díszítenek fel akkor, amikor csak ezzel versenyeznek. Ez a mikrózásos nekem nagyon nem tetszik.
2014. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, de mi más lehetne? Nem hobbiból akarom feldíszíteni. Ajándékba lesz szülinapjára egy családtagomnak aki amúgy cukrász is. A díszítés megvan, az is olyanokból lesz mint a papír, textil stb. Csak abból tudok csinálni valamit ami itthon van. fakorongunk nincsen.
2014. aug. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!