Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?

Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem tetszene de mi a ti véleményetek?



2014. aug. 24. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2014. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Blog? Ez blog? Ez az egy kis bejegyzés? Ez nem blog, Dorka!


Blog akkor lesz, ha majd lesz benne minimum pár tucat bejegyzés, addig ez semmi, nulla.


Egy kis nyúlfarknyi bejegyzés, borzalmas helyesírással. Ráadásul se füle se farka, nem derül ki, miről is van szó, mit akarsz mondani, miről fog szólni a blog, ha meg nem unod egy hét múlva a készítését. De meg fogod.


Ez nem blog.

2014. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A cím olvasása közben meguntam. Sajnos elolvastam. Ennyi a véleményem. Bloghoz semmi köze.
2014. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem az enyém hanem az egyik barátomé csak kiváncsi voltam mások mit szólnak hozzá ennyi az egész. Köszönöm az eddigi válaszokat :-)
2014. aug. 25. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
NE! Semmi értelme a szövegnek és ez még tényleg nem blog, ha legalább hosszabb lenne akkor már lehetne egy minimális véleményt mondani. Viszont így csak annyi, hogy a helyesírás valami borzalom és ez NEM blog.
2014. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!