Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én tudok szerződést kötni az...

Én tudok szerződést kötni az UPC-vel?

Figyelt kérdés

Vodafonos vagyok és még majdnem 1 év van hátra.

Mobilról lenne szó

Az UPC-nél csak internetet szeretnék venni 12 hónap a szerződés így gondolom nem ütközik a kettő.


Telefonálok-Internetezek


Nem nagyon tudom hogy megy ez


Vodafonnál felbontom a szerződést akkor mennyit kell fizetnem?


UPC-nél lehet szerződés nélküli internetet kötni?


2014. aug. 24. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

nem lehet szerződés nélkül internetet kötni. de nem értem mi a bajod, a vodafone vezeték nélküli szolgáltató, a UPC meg vezetékes.


honnanaf4szból tudjam mennyit kell fizetned a felmondással? Benne van a szerződésedben. ha meg nem érted meg, akkor bemész egy ügyfélszolgálatra, és megmondják. Amúgy olyan sokat, hogy sosem éri meg felmondani a szerződést.

2014. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék szerződést kötni az UPC-vel mert elég sok ember panaszkodik rá hogy leáll nem tölt be lapokat.

De akik még újak azoknak nincs velük bajuk.

Így ha bármi baj lenne vele akkor lemondom gond nélkül.

Vodafonos vagyok így nem tudok a T-Home-nál szerződést kötni gondoltam így van ez a Telenornál, Digi, UPC.


És írtam is hogy nem értek hozzá nem kell ilyeneket írni mert nem vagyok rá kíváncsi hogy min nyavajogsz.

Senki nem kért meg rá hogy írj.

2014. aug. 24. 18:44
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem tudod nem kell leírni hogy nem tudod!!!
2014. aug. 24. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

UPC-nél (és máshol) nincs szerződés nélküli internet!

Ha ilyenre vágysz, menj ki egy wifi szolgáltató helyre, és lépj be ott.

A UPC szerződés 2 éves hűségidőt ír elő - pont, mint a Vodkafon. Hűségidő nélkül sokkal drágább.

2014. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!