Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tároljam a gáz-riszató...

Hogyan tároljam a gáz-riszató pisztolyomat?

Figyelt kérdés
Van egy Walther P22-es riasztó pisztolyom és arra lennék kíváncsi, hogy hogyan érdemes tárolni (egy-két napra gondolok most), töltényekkel a tárban vagy inkább a nélkül. Egyszóval szedjem ki minden alkalommal a töltényeket a tárból amikor este hazaérek vagy inkább hagyjam benne? Majdnem minden nap hordom magammal és mindig ki be szedegetem a tárból a töltényeket. Nem tudom hogy jobb-e volna ha benne hagynám vagy inkább mindig kiűríteném a tárat.

2014. aug. 25. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Egy mindíglegyen a tárban nem tudom hogy ki lihete biztosítani ezt a gázpuskát de ha ki akkor legyen a tár megtőltve ! :) ja és csak okosan
2014. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Jó utána nézztem és akkor a pisztoly legyen míndíg megtőltve ha nálad van csak ne bíztosícsdki ha szűkséged van rá ahogy elő kapod ki is bíztosíthatod (csak ha használni akkarod) ha ottholvagy a tárat vedki belőle ne hogy valakid pl: barátnő,barát,gyerek kezébe kerűl ne hogy meg lője magát ! God hunting S.T.A.L.K.E.R
2014. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ja igen nem tudom értesz e a fegyverekhez DE EZT JEGYEZD MEG :HA A FEGYVEREDET FELHÚZTAD ÉS ÚGY VESZED KI A TÁRAT AKOR MÉG EGY GOLYÓ MARAD A FEGYVERBEN !!! Hogy ha újra felhúzod (ha a tár már nincs benne) akor ki patan azaz egy golyó ami a csőben maradt !
2014. aug. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, igen ki lehet biztosítani, az mindig biztos pozícióban van és csőre is csak akkor töltöm ha olyan helyre megyek ahol nagyobb eséllyel lehet rá szükség, aztán kiveszem a csőből mindig. Azért egy keveset értek a fegyverekhez,de azért én se tudok mindent. Én arra gondoltam, hogy nem fárad-e el a rúgó a tárban az által hogy sokáig benne vannak a töltények. Viszont nem tudom hogy mennyire jó a töltényeknek, hogy ha ki-be vannak szedegetve mert meglátszik már ígyis rajtuk hogy ki voltak szedve néhányszor a tárból.
2014. aug. 25. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Meg nyugodhatsz olyan nincsen hogy el patan a rugó ! De egy idő múlva el használódik és beragad
2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Sherlockkal ellentétben értem mit kérdezel.


Ne szedegesd ki-rakogasd be mindig a töltényeket. Az bizony többet árt a tárrugónak, mintha mindig kivennéd és beraknád. Nekem egy öntöltő pisztolyomban másfél évig voltak betárazva a töltények. Utána mindet kilőtte gond nélkül.


A fegyver akkor legyen üres, amikor ellőttél minden töltényt a tárból és még nem töltötted meg újra.

2014. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!