Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem nő a hajam! Mit csináljak,...

Nem nő a hajam! Mit csináljak, hogy gyorsabban nőljön?

Figyelt kérdés
Sziasztok egyáltalán nem nő a hajam régebben vasaltam és szárítottam is a hajam illetve sokszor befontam estére,hogy reggelre göndör és dús legyen és ezek miadt töredezetté vált a hajam.Május óta nem vasalom a hajam mert eldöntöttem,hogy inkább legyen egy picit szar a hajam de egézséges legyen.Júliús óta pedig nem fonom és a hajszárítót sem használom!Fújom is swarckopfal ami elvileg segít a regenerűlódásba .Használok olyan hajhabot amibe vitamin van és védi a hajat.Illetve olyan samponnal mosom amibe B3 van .De nem igazán láttok változást.Ja még annyi,hogy Vitamin tabletátt szedek a legolcsóbikat de akkor is :D mi lehet a baj ,még mit tudok tenni,hogy gyorsabban nőljön? (Bocsi a sok helyesírási hibákért)

#haj #ápolás #töredezett #hajnövekedés.
2014. aug. 25. 09:22
 1/3 anonim válasza:

Ha nagyon toredezik a hajad akkor azon csak a ollo segithet (tapasztalat).

Ne fujd olyan sok mimdennel az se tesz jot nekem hullik tole a hajam nagyon ha sok minden teszek ra :/probalkoz ricinus olajjal de ha hulik tole a hajad akkor hagyd abba a ricinust

2014. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz meg engem; nem teszek rá semmit, csak megmosom, aztán egy kis krém, hogy jól ki tudjam fésülni. És úgy nő mint a bolondgomba. Én meg ezt nem szeretem, mert a rövidet szeretem, de nemrég lett levágva pár hónapja, de olyan mintha nem is vágtak volna belőle. Szóval semmit se tegyél rá szerintem.
2014. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi a titkod hogy nem nő? Mert nekem meg túl gyorsan nő.


Próbálj vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag táplálkozást kialakítani(zöldségekből és gyümölcsökből!)

Kipróbálhatod az élesztőt

Dörzsöld a fejbőrödet(jobb lesz a vérkeringés)

Próbálj ki új samponokat(schauma sampon)


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!