Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebbe a bakelit lemez listában...

Ebbe a bakelit lemez listában van valami értékes? Vagy mennyit érhetnek körülbelül?

Figyelt kérdés

El loco- 22 top

The Alvin Lee band- free gall

Queen-the miracle, one vision

Disco Dance I., Disco Dance II.

Hit-oké

István a király(rockopera)

Napóleon boulevard

Iron maiden-powerslave, piece of mind,no prayer for the dying,seventh don of a seventh son,somewhere in time,live after death,the Number of the beast, killers,

Deep purple-slaves and masters,the House of blue light,(feat-es),perfect strangers

Bikini-mondd el(2 db),ha volna meg időm(2 kiadás),közeli helyeken, ezt nem tudom másképp mondani

P.mobil

Edda művek 4db különböző)

A koncert( Illés, Koncz Zsuzsa, fonograf,tolcsvay) meg meg egy csomó név

Pandora's box

Rocklegendák 3.- honfoglalás

Kati és a kerek perec- szerpentin

Rainbow-straight between the eyes

Scorpions-virgin killer,savage amusement

Judas priest-unleashed in the east,turbo(new 1986 pl), defenders of the faith

Lord 3.

Conquest-uriah heep

Live livin' blues

Europe-the final countdown

Zizi labor aranylemez

Valami Róbert- így ...kint

Uriah heep- live in moscow

Exotic- vadnyugat

Omega x- az arc

Hair- original soundtrack recording

Phill collins- serious hits(live)

Bryan adams-reckless

Dean Reed- country

Popparodiak(voga.turnovszky)

Black Sabbath- sabotage

Aerosmith-night in the ruts

Hear'n aid

Neoton familia

Sting-nothing like the sun

Marillion- garden party live

Alice cooper- trash

Black sabbath-never day die

Koral-túlsó part , ég cím nélküli

Dinamit

Karthago-senki földjén

Jethro tull


Édesapám gyűjteménye kíváncsiak vagyunk hogy van e különleges közte, ha kell tudok kiadót meg mident irni, előre is koszonom!



2014. aug. 26. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsés esetben tudtok venni belőle egy olyan könyvet, amelyből megtanulhatsz magyarul írni.

Ezek teljesen kifogástalan, karcmentes állapotban vannak, kifogástalan tasakkal és borítóval? Eléggé vegyes. Nem nagyon látok olyant, amiről azt gondolnám, hogy valaki rárepül.

2014. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem, hogy miert kell egyből kötekedni, szerintem ez egy normális kérdés volt normális hangnemben.. Ilyen választ is vártam, mobilrol leírni ennyi címet nem túl könnyű és szerintem az ekezeteken kívül nem sok hibát ejtettem, mindenesetre köszönöm a választ, de ezt kedvesebben is lehetett volna, ezek utan inkább beviszem valami normális helyre, ahol normális ehhez értő emberek vannak, de ha van meg valaki aki normálisan tud válaszolni azt szívesen veszem! (Egyébként szép állapotban, szinte mind karcmentes)
2014. aug. 26. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
a rock és metállemezek ugyan nem érnek kitudja mennyit, de lényegesen többet mint egy koncz zsuzsa
2014. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Megtudnád írni, hogy a Judas Priest és Iron Maiden lemezeket melyik országban adták ki (a borítók hátulján valahol az alsó sorokban vagy a lemez címkén található) és milyen állapotúak (borító/lemez)? Érdekelne még, hogy melyik Edda lemezek vannak meg és az állapotuk is.

Előre is köszönöm!

2015. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!