Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? (World of...

Tudnátok segíteni? (World of Warcraft)

Figyelt kérdés

Valamit "ügyesen" elnyomtam és most nem tudok harcolni...

Ezt írja ki must have a ranged weapon equipped :/// szóval nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni :)))

A válaszoknál nyugodtan írjátok hogy béna vagyok xDD mert az vagyok hisz azt se láttam mire nyomok és elrontom a játékot xd

(Eléggé feltűnő hogy kezdő vagyok xs)

Amúgy Hunter Night Elf vagyok 14.szintes



2014. aug. 26. 18:58
 1/4 anonim válasza:
Bár a Hunterhez nem értek, de szerintem nincs a fegyvered rajtad, vagy eldobtad vagy eltetted a tatyódba. Nézz bele a táskáidba ( Inventory ) majd jobb-klikk a fegyverre:D
2014. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eldobtam a fegyverem xD (nem dobtam el a fegyverem :D tudtommal) majd holnap megnézem akkor de nem hiszem hogy eldobtam volna :D

Lehet hogy akkor elraktam a fegyverem de holnap majd megkérdezem szerintem újra hogy ha nem dobtam vagy raktam volna el a fegyverem hova tünhetett xd lehet elvitte a medve (velük harcoltam) amúgy nagyon köszönöm a gyors válaszod

2014. aug. 26. 20:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült meg csinálnom (egy másik fegyvert tett be amit nem tudok még használni vagy mi) szóval visszaraktam a fegyverem és megöltem egy mókust xd Köszi mégegyszer a segítséget
2014. aug. 27. 20:15
 4/4 anonim válasza:

figy ha ennyire nem merültél bele, még ideje abbahagynod a játékot :P sajnos még, ha valaki a semmiből kezdi is, a vége a függőség lesz, bárhogy tagadja.


a kérdéssel kapcsolatban egyébként arra is figyelj, hogy az action bar-ban lévő ikonok rögzítve legyenek, azokat is pl egy véletlen mozdulattal kilehet szedni, ha nincs beállítva fixre.

2014. aug. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!