Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell ezt elindítani,...

Hogyan kell ezt elindítani, normálisan?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, úgy jött le , hogy DVD1 és DVD2, mind a kettőben kibontottam a winrarokat, windows media playerrel le is játsza a filmet, de nem egyszerre. Tehát külön kell indítani.. Az egyiket megnyitom 57 perc tartalom, a másik meg a maradék tartalom.. total commanderrel nem egyesítette rendesen
2014. aug. 27. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd meg dvd-n a boltból. a kalózkodás bűn
2014. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iilyen csics_ka fér_gek miatt lett sz-ar ez az oldal. Ha nem tudsz egy értelmes választ adni, mi a teli.beba..sz_ott re_tkes ge_ci kur..va anyá..dért irsz ide te alult.áplált, autista anore.xiás kis takon.yge_ci?
2014. aug. 27. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
miért mondod hogy alultáplált vagyok :'( próbálok hízni, eszek, alig mozgok, de még mindig sovány vagyok :'( az ilyenek miatt lett szaar az oldal. kissé lehetnél megértőbb is :'((
2014. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Kitaposnám a beled legszivesebben tesó :'D Keress fel monoron, ipar utca 4 ^^
2014. aug. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!