Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PÉcsen volt egy konzol shop...

PÉcsen volt egy konzol shop még a Ferencesek utcája ennyik épületében, idővel átköltözöt a citrom utcába. Már régen voltam ott. Azt szeretném megtudakolni hogy müködik e még és ha igen akkor van e weboldala?

Figyelt kérdés
Dunai Zoltának hívták azt az illetőt akié a helyet vezete és még játszani is lehet ott.

#Pécs #Citrom utca #ferencesek utja #dunai zoltán #konzol shop #nintendo shop
2014. aug. 27. 18:04
 1/9 anonim válasza:
már nincs a citromutcaban elkoltozot valahova mashova honlapja is volt neki
2017. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudod hova költözött?
2018. nov. 1. 19:55
 3/9 anonim válasza:
Ugytodom nyugdíjba ment nem foglalkozik már konzolokkal
2020. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát megértem, sokáig csinálta ezt, azért sajnálom, mert jó arc volt és értett is a konzolokhoz. Meg hát tudtomal Pécsen csak ő volt aki ilyennel foglalkozott, nincs is már konzol bolt Pécsen
2020. febr. 18. 18:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ott van a konzolvilág meg az 576, de azok annyira mégse olyanok, amit hiányolok az a retro konzolok árusítása Pécsen
2020. febr. 18. 18:56
 6/9 anonim válasza:
A kereskedők házában a római szinten úgy tudom van egy konzol sop lehet cserélni is úgy tudom meg a Mártírok útján is van asszem
2020. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Meg van a gametech szaküzlet a Hungária uton ő árul retro játékokat konzolokat is úgy tudom
2020. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mártirok utján pontosan hol van az a bolt?
2020. júl. 31. 21:44
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom de nézd meg googleba írd be pécsi konzol sop vagy boltok ilyesmi....
2020. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!