Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem mikor jön...

Szerintetek nekem mikor jön meg 13 éves vagyok és az osztálybol mar mindenkinek megjott nagyjából és nem akarom hogy meglepetés érjen amikor elsőnek megjön ti mit csináltatok amikor megjött elsőnek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem ertem a kerdest ki jon meg?

13f

2014. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi jön meg?
2014. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kell aggódni, én is 13 vagyok, és ugyan az a helyzetem mint neked... Én vagyok az egyetlen akinek még nem jött meg... Igazából csak annyi a lényeg, hogy figyelni kell a jeleket, ha mondjuk sokszor görcsöl a hasad alatt, vagy fáj, akkor az ennek a tunete is lehet, viszont az is előfordulhat hogy nem fogsz semmit se erezni, és váratlanul fog jönni... Ha úgy erzed lassan megjön, rakj be magadnak egy betetet a biztonság kedveert. Remélem tudtam segíteni. ;)
2017. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Viszont mivel már jó pár év eltelt, ezért neked már nincs szükséged tanácsokra, de remélem másnak ezzel tudtam segíteni. :)
2017. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 manly ***** válasza:
Megkérdezném a többi lányt, hogy nekik mennyire volt meglepő, vagy egyáltalán mi a véleményük róla.
2020. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!