Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklatott itt már valakit...

Zaklatott itt már valakit üzenetben Sinobiiai?

Figyelt kérdés
Ez a nickneve.
2014. aug. 27. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel zaklatott?
2014. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát többek között pszichológusnak adja ki magát, és pisifétise van, vagy valami hasonló... Nagyon jól előadja a szakembert :/ Két lány már biztos belefutott rajtam kívül, kíváncsi vagyok, hány embernek adta még elő ezt a dolgot...

Ez a kérdés is miatta íródott (nem én kérdeztem):

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

2014. aug. 27. 22:20
 3/10 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy hosszú évek óta nem él már ez a kérdés, de érdekelne, hogy mi lett a zaklatás vége?! Jelenleg engem szúrt ki, eljátszva a pszichológust, közben pedig olyan idióta kérdésekkel zaklat mint pl. este hányszor járok ki mosdóba. Párhuzamot von a sötétben való félelem és a wc-zés közt. Valami fétis lehet Nála ez a wc dolog...
2017. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szió! Én 5 éve ismertem meg Sinobiiait, azaz Faragó Pétert. Jóban voltunk, taliztunk is, bár mindig azt akarta volna, hogy pisiljek be. Nekem matektanároskodott, bár értett is hozzá. Megsértődött, amiért a matek helyett a német érettségire készültem, ezért elkezdett pocskondiázni. Letiltottuk egymást. Veletek mi történt? Elmeséled? Arra gondoltam, kiírom ide gyk-ra, és leleplezem. :) Üdv: Anikó
2018. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sajnos nekem is volt vele beszélgetésem
2018. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de még biztos fog valaki találkozni vele:

Köszönöm neki a lehetőséget, jó vicc volt. Elküldtem wc-t ölelgetni a sötétben :d

2019. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Basszus...most jovok ra, h egy elmebeteggel beszeltem te jo eg...Koszi, hogy kiirtatok !
2019. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindent tudok róla annyira belementem a témába, de nem tudok nagyon mit csinálni vele. 40 éves pali aki otthon ül és irogat. Eléggé bogaras éz bizar.
2019. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is beszéltem vele, jobb ha mindenki kerüli.
2020. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem pár hete keresett meg. Először normális volt, majd ezzel jött:

-volt már olyan, hogy nagyon kellett pisilned, de nem volt közelben wc?

Itt elmeséltem, hogy véletlen a kukába pisiltem, mert vki poén miattegy részletes wc ülöke matricát ragasztott oda

Erre megkérdezi mennyit pisiltem.... Na itt leesett mi van

2021. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!