Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet tumblr-t csinálni?

Hogy lehet tumblr-t csinálni?

Figyelt kérdés
én értem tudom hogy hogy kell regisztrálni.csak azt nem tudom hogy hogy tudok igy szerkezgetni vele ? hogy lehetek én olyan "blogger" mert amikor regisztráltam egy egyszerű kék rész volt ott (aszem) . hoggy kell ezt folytatni?előrre is köszi a válaszokat ? :)
2014. aug. 31. 21:46
 1/2 stiw válasza:
A Dashboard-on keress rá jobb felül blogokra, amelyek érdekelnek. Pl: car, urban, stb. Ha tetszik egy blog, beköveted. Onnantól a Dashboardodon meg fognak jelenni a postjai. Ha azokat reblogolod, akkor a te blogodon is megjelenik a kép. Fontos, hogy ha tetszik valami, amit tumblr-n látsz, ne mentsd le a képet, és úgy töltsd fel, emrt az lopásnak minősül. Mindig reblogolj. Az is fontos, hogy próbálj meg egy témán belül maradni. :) Pl vannak fashion blogok, természet, stb. Ha van több kérdéset, nyugodtan dobj egy PÜ-t :-)
2014. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha:) köszi:)) mondjuk még értelmeznem kell de köszi:)
2014. szept. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!