Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma vettem egy táskát a Skálába...

Ma vettem egy táskát a Skálában Nyíregyházán és mire hazaértem el volt szakadva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Blokkot nem találtam.Felhívtam őket és azt mondták csak akkor tudják kicserélni ha blokkot mutatok.Állítják hogy mindig adnak blokkot hát én nem találtam.Így most mit csináljak? 3500ft-ba került és 1 napig használtam.Egy pár cipőtől meg néhány könyvtől nem kellett volna elszakadnia!!!
2014. szept. 1. 17:12
 1/2 anonim válasza:
Ha nincs blokk akkor valószínű, hogy nem tesznek semmit. Ha lenne blokk is kötözködnének, hogy biztosan nem rendeltetés szerűen használtad (még akkor is ha igen) illetve a Skála nem arról híres, hogy a dolgokat visszacserélik. Főleg, mert hiába ment fel az ára, illetve bármi is van a cimkén az egy kínai üzlet, így nem olyan minőségi. Más helyekhez képest pedig 3500Ft egy táskáért nem sok. Nem biztos, hogy ott foglalkoznak vele. Más helyen, 14 000ft-os táskát is alig cserélnek. Illetve blokkról csak annyit, hogy tuti, hogy nyomtatva volt, lehet elhagytad, de lehet, hogy ott maradt az üzletben mert nem vetted el vagy valami ilyesmi. De azért sok sikert.
2014. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a pulton blokkot nem láttam az tuti mert ha lett volna akkor elveszem.Tudom én is b*lfasz vagyok hogy nem kértem a blokkot ha már magától nem adott dehát ki gondolta hogy 1 nap után bemondja az unalmast ez a silány,táskának nem nevezhető képződmény? :@
2014. szept. 1. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!