Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mibe csomagoljam be?

Mibe csomagoljam be?

Figyelt kérdés
Meghirdettem egy menyasszonyi csokrot(selyemvirágból készült),és lett rá érdeklődő,meg szeretné venni.Csak postán tudom eljuttatni neki a távolság miatt.Viszont nincs itthon olyan dobozom,amibe elférne anélkül,hogy összenyomódna.Sajnos kisgyerek mellett nem igazán tudok rohangálni doboz után,viszont még ma fel kellene adnom.Esetleg van valakinek ötlete,hogy mibe lehetne még becsomagolni?Köszönöm!
2014. szept. 2. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, pedig selyemcsokrot ha nem akarod, hogy tönkremenjen bizony dobozba kell tenni. Azért csak van egy bolt vagy közért a közelben ahol ingyen adnak neked dobozt. Kérj egy nagyobbat amibe belefér, és már csomagolhatod is. Vagy nézd meg, hogy cipős dobozba belefér-e.
2014. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos cipős dobozba nem fér bele,már próbáltam.Hát igen,én is úgy gondolom,hogy muszáj lesz valahogy elugranom dobozért,mert félek,hogy máshogy tönkre menne.Azért köszönöm!:)
2014. szept. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!