Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magántanuló szeretnék lenni!...

Magántanuló szeretnék lenni! Korábban már mondtam édesanyámnak, akkor nem egyezett bele. Hogyan beszéljem rá?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Olyan jól álltok anyagilag, hogy megengedhetitek magatoknak? Milyen okból szeretnél magántanuló lenni? Hol élsz, milyen szintű iskoláról van szó? Ezek lényeges információk lennének.
2014. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen jól kell állni, mire kell a pénz?

Képtelen vagyok beilleszkedni a társaim köze. Azt hiszem antiszociális vagyok, habár erről papírom nincs. Ebből kifolyólag ugye nincs túl sok barátom, sokszor vagyok egyedül. Es olyankor borzasztóan szorongok, félek.

Nem elit iskoláról van szó, csak egy sima szakközép, ahova szakmunkások is járnak bőven.

2014. szept. 2. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen önállóan tanulsz, nem segít otthon tanár, akkor nincs költsége, valóban. Csak úgy gondoltam, hogy szeretnél, s az viszont pénzbe kerül.
2014. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én nem ajánlom!

A Te/ti dolgotok, és lehet, hogy most valamilyen okból kifolyólag jó ötletnek tűnik, de lehet, hogy később megbánnád!

Én is így jártam. Magántanuló lettem egy évre betegség miatt (anorexia-bulimia-depresszió), és azt az egy év kiesést sehogy sem tudtam pótolni. Hiába tanultam jobb időszakaimban rendesen otthon, ha az nem volt elég. Másrészt meg nagyon nehéz volt vissza illeszkedni emberek közé. Azóta is szívok minden területen, évekkel később. Nagyon nehezen bízok meg akárkibe, és úgy érzem a tudásomban is akkora hiány keletkezett emiatt, hogy ezt már sehogy nem tudom behozni, mert pont 10.-ben, mikor nagyon sok fontos dologról tanultunk volna maradtam otthon. Ha te otthon megtanulod ami kell, az nem biztos,hogy elég, én már rájöttem, hogy fontos, hogy el is magyarázzák az anyagot, hogy hasznosíthasd a gyakorlatban is.

Szóval,ha csak nem másképp megoldhatatlan, gondold át!

2015. dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!