Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a biológia...

Hogyan tudnék a biológia tanáromon bosszút állni, úgy hogy ne kaphassak semmit, és esetleg ne is tudja, hogy én voltam?

Figyelt kérdés

Mondjuk, ha nem durva, akkor még fel is vállalnám, persze nem közvetlenül.

Mondjuk már kitaláltam egy szöveget, de nem biztos, hogy elmerném tök higgadtan mondani, pedig az csak úgy jó.

Kösziiiiii. :)


2010. jan. 17. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és gimnazista vagyok, ha számít.
2010. jan. 17. 17:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljál.
2010. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok.....

Aztán majd a hasonlókból lesznek a tanárverő diákok. Én nem mondom, hogy mindenben a tanárnak van igaza, de amit a mai iskolások csinálnak....


Amikor mi hülyeséget csináltunk az iskolában (és ennek csak 20 éve volt), akkor otthon kaptuk a párját a szülőtől.

Nektek meg már a bosszún jár az agyatok.


Nálunk természetes volt, ha bedumáltunk az órán, akkor körmöst kaptunk, vagy repült felénk a kulcscsomó vagy a pajeszunknál emeltek fel a tanárok.

Egy rohadt szót nem mertünk szólni, nem hogy rögtön ombudsmanhoz rohantunk....

2010. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!