Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Disznósajtot ejtette...

Noresz97 kérdése:

SEGÍTSÉG! Disznósajtot ejtettem a szoba asztalomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szórakozni akarok!

Az van, hogy a szamitogép előtt uzsonnáztam és véletlenül elejtetem a disznósajtot a kezemből és az asztalra esett pont oda, ahol a lézeres egerem szokott lenni csak most arrább raktam meg a billentyűzetet is, hogy legyen hely a tálcának.

Már lemostam egyszer mosogatószerrel, másodszor bútorápolóval, harmadszor pedig befújtam dezodorral?

Nem lesz baja a lézeres egeremnek, ha azon a helyen használom, ahová a disznósajt esett?



2014. szept. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mélylevegő, szúszá. Nagyon profin kezelted a helyzetet, nem lesz semmi baja az egerednek. Azért a dezodort még letörölném egy száraz pzsvel a helyedben, biztos ami tuti.
2014. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó köszi! :) Csak nagyon féltem, mert nem rég vettem és elég drága volt (gamer egér).

Amúgy sose fordult még velem ilyen elő:D

Kicsit undorító lenne ha egy gamer egér a disznózsírba tocsogna :D

2014. szept. 3. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos ocsmány lenne, de elromlani nem romolna el a zsírtól sem. Persze esetleg hülyén ugrálna a kurzor, ha megzavarja az optikát.
2014. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Röhögök, köszi! :D
2014. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!