Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a háztól-házig...

Hogy működik ez a háztól-házig Jófogás? Szeptemberben tényeg ingyenes?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbálom míg ingyenes, kíváncsi vagyok jelent e valamit az eladásokban. Bár ami azt illeti nem tudom a csomagfelvétel működni fog e. Előre meg kell adni súlyt csomag méretet centiben, én ezt csak saccolni tudom előre, úgyhogy ha kekeckednek személyesen hagyom a fenébe és törlök mindent. Az sem tetszik, hogy úgy néz ki csak dobozban engednek csomagolni, pedig sok mindent lehet biztonságosan vastag papírba is.
2014. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jucusvagy válasza:
Miért, amikor postán akarsz feladni egy terméket, akkor becsomagolod papírba, mint egy darab sz*rt? Ha már ingyenes akkor milyen jogon panaszkodsz? Nem kötelező használni. Vannak feltételek, amivel igénybe tudod venni, ennyit kell csak betartani. Ha nem tetszik fizess meg egy másik futárszolgálatot, akik teljesítik minden kívánságodat.
2014. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg jucus, senki nem bántott, senki nem panaszkodott, főleg nem neked, relax!

Ismerkedj meg a biztonságos és világszinten elterjedt bubis borítékkal:

[link]

[link]

Ismerkedj meg a papírcsomagolással is:

[link]

ez itt 100 éves:

[link]

Használják őket cégek, magánszemélyek attól függően milyen cucc lesz a csomag tartalma, nemcsak szardarabot?! lehet így biztonságosan postázni hidd el!

Nincs semmi baj, pihenj inkább, ne itt a gyakorin idegesítsd magad :)

2014. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kipróbálta már valaki? Mik a tapasztalatok? Tényleg annyi pénzt kapok eladóként a végén, amennyiért eladtam a terméket?? Vagy azért van "ügyintézési díj" meg "átutalási díj" ami alapján mégsem ingyenes?? /már van ilyen kérdés kiírva, ezért inkább itt kérdezem../ Előre is köszi!

2014. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokat küldtem mióta tart az akció és minden rendben működik, nincs semmilyen levonás, annyi, hogy 2000Ft felett legyen az áru értéke. Október 12-ig tart még azt hiszem.
2014. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!