Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy...

Szerintetek szép ha egy lány/nö szép magas jó alakú? vagy inkább legyen alacsony? Vagy milyen magasság a jó? én magas vagyok . Szerintetek mi a szép?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy alacsony lány miért ne lehetne jó alakú? Az ilyen nincs magassághoz kötve, az alacsony és a magas is lehet vonzó.
2014. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze én ugy gondolom hogy az alacsony jó alakú? vagy a magas jó alakú a szeb?:)
2014. szept. 4. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A magasság nem egy alak. Egy magas nő is lehet túl sovány, formátlan, szép formás, illetve túl kövér ahogy egy alacsony lány is. Arra próbáltam célozni, hogy egy nő nem a magasságától lesz szép. Persze vonzóak a hosszú lábak, de ha olyan a nő akkor inkább egy alacsonyat választ az ember, mivel a rövid lábakkal együtt is simán lehet valaki dögös.
2014. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok
2014. szept. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!