Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem szeret?

Most mit csináljak? Nem szeret?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, de nem tudom,hogy ő hogy érez.. Minden Így kezdődött: nyár elején osztálykiránduláson bevallotta, hogy szerelmes belém. Családi napon két nappal osztály kirándulás után már nem nagyon szólt hozzám de én azért próbáltam vele beszélni. Amikor a testvérével beszéltem ő elmondta, hogy vissza mennek külföldre! (nem magyarok de tudnak magyarul) Nagyon szomorú voltam mert nekem nem mondott senki semmit.. De aztán kiderült, hogy csak nyárra költöznek vissza. De rájöttem, hogy akkor is fog hiányozni ha csak nyárra mennek vissza mert nem tudunk beszélni egymással és nem tudunk találkozni sem. Megkértem, hogy majd írjon e-mailen ,hogy tudjunk beszélni. Kicsit féltem hogy nem fog írni de mégis írt már rögtön egy nappal utána. Nagyon örültem. Mondta hogy adjam meg a telefon számomat,hogy tudjunk beszélni viberen. Beszélgettünk kb. 1 hetet. De utána hiába írtam neki hiába hívtam nem válaszolt "látta" de nem válaszolt. Nagyon szomorú lettem.. Onnantól egész nyáron nem is beszéltünk. Szeptemberben ugye találkoztunk de nem is köszönt nem mondott semmit. Aztán vettem a bátorságot és beszéltem vele. Nagyon ciki volt mert szinte csak én beszéltem ő meg nem is nézett a szemembe lese sz@rt... Most mit csináljak?? Egyik pillanatban még szerelmes belém másikba meg még csak hozzám se szól és nem is figyel... beszéljek vele megint?? Légyszi segítsetek!! Nagyon fontos lenne!!!

#szerelem-csalódás-Pasik
2014. szept. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs értelme futnod utána. Engem 11 évig volt képes valaki befolyásolni. Ne légy akkora barom mint én
2014. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!! :) csak nehéz elfelejteni és tovább lépni.. :(
2014. szept. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!