Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok a facebookon a...

Hol tudok a facebookon a nevem alá írni, hogy sportoló? (ez legyen a nevem alatt)

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 14:57
 1/5 2xSü ***** válasza:

A Facebook profilnál a név alatt a becenév jelenik meg.


1. Kattints a Facebook fejléc sorában jobb oldalon található a lefele mutató nyílra.


2. Válaszd a Beállítások menüpontot.


3. Az Általános részen Név sorban kattints a Szerkesztés linkre.


4. A becenévhez írd be, hogy sportoló.


Mondjuk ez eléggé félrehasználása a Facebooknak, de te tudod…

2014. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem szórakozásból írom oda,hanem

ez a valóság!!!

Köszönöm a válaszodat!

2014. szept. 5. 21:18
 3/5 2xSü ***** válasza:

Oké, ez a valóság, de nem oda írod a valóságot, ahova kellene. Az adott mezőbe a becenevet illik írni. Hogy leírod, hogy mi a hobbid, az életcélod, arra is ad lehetőséget a Facebook. Normális esetben az ember ott is keresné, ha ez érdekelné.


Én pl. informatikus vagyok. Ez szerepel az adatlapomon, ott van az érdeklődési körömnél. Mégsem írnám a becenév helyére. A becenévnél a becenevem van.

2014. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2xSü ***** válasza:
Ez kicsit olyan, mintha a neved helyére mondjuk a kedvenc filmedet írnád, mert hát „ez az igazság”.
2014. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem meg mindenki eltudja dönteni,hogy

mit hova ír.Az én oldalam én rendelkezek vele...

Kérdezem és kaptam rá választ,a többi nem érdekel!

2014. szept. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!