Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az apróhirdetések megvétele...

M1A1 kérdése:

Az apróhirdetések megvétele postai úton hogy "működik"?

Figyelt kérdés

Elnézést a hü**e kérdésért, de venni szeretnék egy dolgot hamarosan, de nem személyes találkozásról lenne szó, hanem postai küldésről. Az ilyenek hogy vannak? Eddig valami ilyesmit tudok elképzelni: A hirdető feladja nekem postán a csomagot, és átvételkor én azt kifizetem a kiszállítással együtt. Ezután ő felveheti a pénzt a postán?


Lehet hogy rosszul gondolom.. Ha valaki elmagyarázná hogy működik ez, annak megköszönném! Csak azért kérdezem, hogy megvétel előtt azért mégiscsak tudjam hogy ez hogy is van..


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. szept. 5. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az egyik lehetőség, s utánvét a neve.

Másik az előre utalás, amikor is banki úton kifizeted a dolgot, s amikor az megjelent az eladó számláján (s ő erről értesül is), feladja csomagként. Akkor a postásnak csak a szállítás díját kell fizetni.

2014. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor úgy tűnik jól gondoltam.


Köszönöm szépen a választ!

2014. szept. 5. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóra sem érdemes! Szerettem volna írni még, hogy arra figyelj, hogy mindkettő inkább az eladónak kedvez. Nem mindenki csaló, de körültekintés nem árt. Ha nem ismerős az illető, s nem aukciós oldalon keresztül vásárolsz, van benne kockázat.
2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!