Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az a CALL CENTERES munka?

Milyen az a CALL CENTERES munka?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ülsz egy telefon mellett, és 1) vagy te fogadod az ügyfelek hívásait 2) vagy rosszabb: te hívogatod a leendő ügyfeleket, és próbálod nekik eladni a céged termékeit (matractól biztosításig bármit).


Kemény meló, mert az ügyfelek java része bunkó módon viselkedik, míg neked udvariasnak kell maradnod velük. Eddig akárhány ismerősöm csinált ilyen melót, mind kikészült tőle.

2010. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a pannonnál is van ilyen munka?
2010. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én a nehezebb változatot csináltam, én hívogattam, és én kifejezetten szerettem. Én mondjuk nagydumás vagyok, és lyukat beszéltem az emberek hasába. De tényleg vannak bunkók, én velük egyszerűen nem törődtem.
2010. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem lehet semmire rábeszélni.

Egyszer egy call centeres negyed órán keresztül, próbált meggyőzni, hogy vegyek meg valamit, holott, már a beszélgetésünk első percében megmondtam neki, hogy nem érdekel a termék.

Azt én is kipróbálnám, amikor az ügyfelek hívnak, mert ha nekem kellene telefonálni, egyből kikészülnék.

2010. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!