Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem értem hogy...

Mit tegyek? Nem értem hogy miért csinálja ezt

Figyelt kérdés
Hat igazabol van egy fiu osztalytarsam akibe elegge belezugtam,es egyszeruen joban vagyunk , de nem tudom mit akar, eleg sokszor beszelgetunk hulyulunk de nagyon sokszor bunko velem de megsem annyira h megbantson hiszen en sem meg os sem vesszuk fel ezeket,mondhatni joban vagyunk de mivel en erzek valamit ez egyre kellemetlenebb szamomra , es sokszor ugy erzem h akar valamit ,mert engem jobban csesztet mint masokat..szerintem..de en nem merem.megkerdezni mert nem.akarom elrontani a baratsagot...de o egyszer beszelgetni akar velem meg hulyulni maskor meg nem erdeklem...mit tegyek??

2014. szept. 5. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

hát igen,ebben a korban afiúk még nem tudnak mit kezdeni az érzelmeikkel.ez még egy pár évig így lesz (van akinél mindig így marad)

nem sokat tehetsz,neki kéne lépni ha akar valamit,nem valami önbizalomerősítő dolog,ha kiderül hogy szimplán csak bunkó

2014. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!