Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van Simsonja, és milyen?

Kinek van Simsonja, és milyen?

Figyelt kérdés
Képet is kérek ha lehet! :)

2014. szept. 5. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt, de egy bohócság volt az egész. Elkezdődött azzal hogy kellet rá egy henger, akkor már dugattyú is meg az egész blokkot újítsuk fel. Mondom jó, akkor újítsuk. Megvolt a felújítás, de még akkor sem volt az igazi. Vegyünk bele gyertyát, vettem bele, de nem volt jó, nembaj vettem bele még vagy hármat, abból eggyel már ment. Inditás után egy embernek mellette kellet állni aki 10 percig játszott a gázzal mert ha nem akkor leált a motor, na akkor kitalálták hogy nem jó a karburátor mert valami csavar megvan szakítva, na jó, mondom akkor vegyünk egy karburátort. Megvettem, beszerelték, utánna sem volt az igazi mert még mindig kellet mellé egy ember hogy ne áljon le ameddig be nem melegszik. Jöttek az újabb ötletek hogy nem jó rajta a gyújtás, na cseréljünk gyújtást, alaplapot, kondenzátort meg trafót, kicseréltük, ment a masina de még akkor sem volt az igazi. Kipufogó sem jó rajta, mert már régi meg elvan kokszolódva, szedjük le, takaritsuk ki, megtörtént, visszaraktuk. Jött volna az inditás, rugom mint hülye gyerek falnak a labdát, semmi, szaladjunk vele, akkor beindul, hát mit ad isten akkor sem, toljam haza a szarkupacot. 2 hétig játszottuk ezt, hogy most ez kell rá, most az kell rá, minden nap a motoros boltot jártam alkatrészért, már nekem égett a pofám, hogy mindennap oda kell mennem. Az egész ócskavasból nem lett semmi a végén, mert egy 50 km-es utat nem tudtam menni vele hogy ne lett volna valami kinja a gépnek, harmadszor mikor lerobbant, hazatoltam és eladtam. Vettem egy Aprilia RS50 motort, kellet rá egy henger meg egy dugattyú szett, összerakattam és úgy ment mint a doxa, soha nem volt vele gond, nem kellet 2 hétig a boltot járni minden hülyeségért, nem totózták hogy mi lehet a baja stb. az egy normális motor volt.
2014. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én 8 éve vettem egy s51b-t.

(és nem volt még gyűrűzve!)


Nyolc év:

Két gyertya csere,

egy megszakító,

két külső,

két első,hátsó izzó

egy kuplung bowden

ennyi.

(ezek meg alap dolgok)


Egyébként meg nem olyan rossz motorok ezek,

csak érteni kell hozzá!


Nekem nyolc éve van meg,

és most is pöccre indul.

2014. szept. 7. 00:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!