Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy a belső tárhelyen...

Ahhoz hogy a belső tárhelyen legyen több helyem mit kell törölni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 1,10 az össz tárhely (vagy valami ilyesmi:D) És nekem 1,08 tele van pedig csak 16 szám és 104 kép van a telefonomon. Màskor sokkal több helyem volt de most hirtelen megtelt pedig semmit nem töltöttem le.

Mit csináljak?



2014. szept. 6. 08:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 2GB a memóriakártya ha ez segít:)
2014. szept. 6. 08:37
 2/3 anonim válasza:
Hát ezt kicsit elnagyoltad mert az nem derül ki minek a tárhelye de gyanítom valami telefon.Programok,frissítések amik oda mennek szóval ha szedtél le mostanába programot az is lehet vagy ha frissíteni a karta magát valameik program és nem volt elég hely attól még rajta maradhatott amennyit leszedett.szerintem kezd azzal hogy az összes képet,zenét,videót rakd a kártyára a telón csak programok legyenek.Ha android akkor a gyorsítótárat kitörölheted nem veszik el semmid,van egy program is ami jó SDmaid a neve,rendszertisztítást meg programtisztítást csinálj vele.
2014. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. szept. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!