Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 évesen 177 cm vagyok ....

12 évesen 177 cm vagyok . Menyit nőhetek még? Szerintetek még sokat, egy keveset, vagy már egyáltalán nem növök?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Még szinte 100%, hogy fogsz nőni, azt nem tudjuk megjósolni mennyit, ez függ a nemedtől, étkezi szokásaidtól stb., de leginkább a genetikától.

Elvileg kb. olyan magas leszel mint a szüleid magassága osztva 2-vel + 5 (ha fiú vagy), ha lány akkor -2.

De egyébként ennek nincs sok alapja szerintem, mert simán örökölhetted egy nagyszülőd génjét is.

2014. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)) hasznos :D nem a nagyszüleimét nem örökölhettem mert azok vagy közép magas vagy alacsony növésiűek(szóval is-is) csak a szüleim magasak inkább:)) anyukám 168 apukám 192-193-194-195 nemtudom pontosan:))
2014. szept. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!