Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves rockerek, metálheadek...

13 éves rockerek, metálheadek valaki barátkozni? 13/f

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 19:11
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok hard rocker vagy full metálos, de azért szeretek néhányat:D ha van kedved beszélgetni, és nem éppen egy köcsög vagy, szivesen barátkozom:DDD
2014. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én mindjárt 14 vagyok, baj?:D
2014. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia nem vok rocker de a rock-ért és a metál-ért totál odavagyok szóval nyugodtan írhatsz ha gondolod :)
2014. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hello! Én rocker vagyok, metalhead és punk egyszerre, szinte minden kemény zene bejön, biztos lesz közös kedvencünk. Az intelligensebb rétegbe tartozom, nagyon jó gimibe járok, feljöhetnek komolyabb beszédtémák is. Írj rám, ha ezek alapján se találsz egy elmebeteg pedofilnak (ez nem tom hogy jött).
2014. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem írhatsz!

punk-rock, hard-rock, grunge, indie rock, alternatív - ezeket preferálom.

2014. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedvem ramirhatsz! 13/l , az indietől kezdve a death metalig minden jöhet!
2014. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedvem ramirhatsz! 13/l , az indietől kezdve a death metalig minden jöhet! És rocker vagyok
2014. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!