Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átalakítható-e egy ferdehátú...

KáPéÁ kérdése:

Átalakítható-e egy ferdehátú Swift, Cabrióba?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki Swift 1.3 3 ajtós kivitelű autóm és a későbbiek folyamán szeretnék Cabriót csináltatni belőle. Tudom húzós összeg lesz, de ha egyszer nagy pénzből felújítom, már nem hiszem hogy egyhamar fogom eladni.

2014. szept. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, hogy vizsgáztatod majd le
2014. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mai autóknak már ún. önhordó karosszériájuk van. tehát ha levágod a tetejét, meggyengöl a struktúrája is. Lehet, hogy meg kell erősíteni a vázat. Erre nagyon figyelj oda!
2014. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy minden átalakítást engedélyeztetni kell.


Nos, a főcím elolvasása után azonnal visszadobják a beadványt, mert baromi sok átalakítással jár, és ha nem gyári, csak sufni, akkor életveszélyes(lenne)


Az ötlet nem rossz, csak nem tudsz mutatni műszaki vizsgázott sufnituningos kabriót..

(tudom, van trabi is, de az más tészta)


Egyébként átalakítható házilag egy flexel, és lánghegesztővel. a félbevágott ajtót is be kell hegeszteni, úgy meg macerás bemászni.

2014. szept. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet csinalni csak penz kerdese. A fenti atalakitas olyan koltsegekkel jarna, hogy vehetnel belole egy normalis, gyari kabriot. Ertelme nulla.
2014. szept. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azzal teljesen tisztában vagyok ha most házilag lecsapnám flex-szel a tetejét, összecsuklana az eleje a hátuljával, mivel a tető tartja össze a kettőt. És igen azt is tudom hogy majd újra kell vizsgáztatni.
2014. szept. 8. 11:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen, az alvázmerevítéssel is tisztában vagyok ezért nem akarom semmikép sem házilag, hanem szakértő szerelővel csináltatni.
2014. szept. 8. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy szakértő szerelőt. Kötve hiszem hogy valaki vállalja. Ugyanis egy cabriónak ki kell bírnia azt is ha a feje tetején csúszik! Az azt jelenti hogy neked a szélvédő keretet is meg kell erősítened, ki kell találni valamit az ülés mögé, és ki kell találnod egy új ablakemelő rendszert is az ajtóba. Ugyanis amit a szuzuki gyárilag kitalált, az nem bírja ki az alulfüggesztett emelést.

A hegesztési varratok mellé bélyegző kell.

2014. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!