Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani bakancslistár...

Tudnátok mondani bakancslistára dolgokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, tudom, hogy még korai most elkezdeni ezt írni, de lehet, hogy már most is meg tudnék csinálni belőle pár dolgot. Annyi a baj hogy nincs túl sok ötletem. Van már közte ejtőernyőzés, bungee-jumping meg ilyenek. Tudnátok még írni? :)

2014. szept. 8. 15:39
 1/6 Bogcsa2000 válasza:
Bobozás én már kipróbáltam Balatonfűzfőn a BOB2-t nagyon jó megéri kipróbálni.
2014. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi már voltam bobozni csak nem ott megnézem :)
2014. szept. 8. 15:54
 3/6 p_petra97 válasza:
100%

Nekem nagyon hosszú, csak néhány dolog belőle:

1. Tetkó

3. Pénzben fürdeni :)

5. Könyvet írni

8. Garázsvásár

16. Kincskeresés barátokkal

26. Eljutni: Párizsba, Rómába stb.

29. Filmnap

30. Rövidfilmet rendezni/szerepelni benne

34. Dalt írni

42. Önkéteskedni

:)

2014. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

extrem repulos dolgokra gondolsz? mert azt tudok sokat.:) Nem is hinnéd el hogy milyenek vannak még

Én is kiakarom majd probálni az ejtőernyőzést stb...De ajánlanám a Paint-Ball-ozást.:D azt imadok lehet neked is tetszeni.De ha jobban erdekelnek az Extrem dolgok nézz utanna vizi repulos foldes kereskes havas minden van.:D pl.:vizi hokki En is nem reg tudtam meg hogy van ilyen...Csak felkell talani magad.:) es hogy mi erdekel

2014. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tetszeni fog*
2014. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen a paintballt mindig is ki akartam próbálni :D valamiért imádom ezeket az extrém dolgokat :D
2014. nov. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!