Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Budapesten...

Miért van az hogy Budapesten nem lehet összefutni csak úgy hírességekkel? Mindig taxival járnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én csak ritkán járok pestre, de akkor mindig sikerül legalább egyel:D nemtudom mi a technikám.
2010. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is =)
2010. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy suliba járok egy színésszel :D Nem mondom meg, melyikkel, ne kérdezzétek ;)
2010. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már régóta itt lakom de nagyon ritkán találkozom híresekkel :( De apum gyakran szokott. :D
2010. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában a Camponában vannak...ez van a legközelebb az RTL Klubhoz. :)
2010. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Camponánál lakom koliban már 3 éve, és oda járunk kaját venni, de eddig még egyszer se láttam őket :)
2010. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az Állatkertben vagy WestEnd-ben :)
2010. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kokót láttam egyszer évekkel ezelőtt a Ferenciek terénél egy hölggyel. Varnus Xavérral az operaház felé menet találkoztam. Ő volt a meglepetés díszvendég, de engem nem tudott meglepni, mivel késve mentem, ahogy bizonyos értelemben ő is, mivel csak a darab végén volt jelenése. Egyszerűen a főúton ment...

A Váci úton egyszer láttam Annácskát vagy valami hasonlót. Nem tudom ezeket a buta, szőke libákat megkülönböztetni. Valamelyik ostobán viselkedő, önjelölt exhibicionista szexbálvány volt kutyával és kamerásokkal.

Ebből azt a következtetést tudnám levonni, hogy a Váci út környékén sétálnak, vagy a munkahelyükön tartózkodnak. :)

Mindegyikükkel meleg évszakban és jó időjárási körülmények között "találkoztam". :) Kokó például talán fagyizott, de már nem emlékszem. A többiek csak úgy mentek. Illetve a nő az meglehetősen élvezte, hogy mindenki megbámulja. Varnus úr inkább meglepettnek látszott, hogy találkozik valakivel, de én jobban meg voltam lepve, mikor felismertem, hogy egy "tévéember" az.

2010. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!