Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen festéket?

Hol találok ilyen festéket?

Figyelt kérdés

Birtokomban van egy "Vegytintának" titulált folyadék(ez van ráírva filccel a flakonra), amely UV-aktív, de semmi mást nem tudok róla, viszont szeretnék belőle még szerezni.

Alapból olaj-sárga folyadék, sűrűsége pedig szintén mint a híg-olaj.

Néhány perc alatt megszárad, ha vékony rétegben van felvive, víz hatására azonnal elkezd taknyosodni, és másodperceken belül megszilárdul.

A megszáradt festék teljesen átlátszó, mint a víz, amíg uv-fény nem éri, ekkor mélykék színű, de áttetsző. (Hihetetlen)

A szagát kb így tudnám leírni: Csíp mint a kén, műanyag, mint az epoxi, és olyan illékony mint az aceton...

Van belőle egy deciliterem, de amire használnám nem elég. Be lehet azonosítani leírás alapján?



#festék #különleges #UV #uv-aktív #aktív festék #vegytinta
2014. szept. 9. 17:23
 1/2 Betűmix-bélyegzős válasza:
Mire óhajtod használni? Milyen felület? Bélyegzőfesték?
2014. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Autó-dekorációra, de ha lehet helyettesíteni, akkor olyan kell amelyik színtelen, ha megköt, akárcsak ez. Még egy-két deci lenne jó az aktuálisból, de ha van más, az is jó. Én viszont csak olyan festéket találtam neten ami önmagában is már színes, csak uv-aktív. Az meg trágya. Használtam már olyat. Nagyon ronda.
2014. szept. 11. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!