Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet onkormanyzati...

Hogyan lehet onkormanyzati segelyt igeneyelni es mi a feltetele?

Figyelt kérdés
Kerlek titeket, ne iteljetek el. Nem budos a munka! Terhes vagyok, elhagyott a parom, nincs semmilyen jovedelmem es nem talaltam munkat! Koszonom, ha valaki segit a valaszt illetoen!

2014. szept. 9. 17:45
 1/4 anonim válasza:
A 70.000 forintot nem haladhatja meg az egy főre jutó átlagkereset és csak bizonyos esetekben lehet igényelni, ilyen lehet temetés, súlyosan beteg ember ápolása - bár ez lehet ápolási segély is - . Mivel nincs kereseted és terhes vagy, így biztos hogy igényelhetsz, viszont ez csak egyszeri segély. Általában 20.000 forintokat szoktak adni, nem valami sok...
2014. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lemaradt, hogy váratlanul nehéz anyagi körülmények közé került családok is igényelhetik. Ez inkább igaz rád.
2014. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem! Egyik ismeros azt mondta, ahol o lakik tobb honapon at folyositanak, csak kozmunkan kell resztvenni. Akkor ezt nem jol tudja?
2014. szept. 9. 17:53
 4/4 anonim válasza:
Ezt az Önkormányzatok válogatják. Nálunk ez egyszeri segély és ha ezek a követelmények teljesülnek, akkor megkapod.
2014. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!