Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendszeres látogatók vagytok...

Rendszeres látogatók vagytok gyakorikerdeseken?

Figyelt kérdés

2. Barátnőd vagy barátod tudja, hogy ide jársz?

3. Meghagyod előzményekbe, hogy milyen témákkal foglalkozol?

4. Ha eltitkolod akkor miért?

5. Miért itt teszed fel a buta kérdéseket? Nincsenek barátaid? anyukád apukád akitől tanácsot kérj?


2014. szept. 10. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyertes sorrend:


1.

4.

3.

5.

2.

2014. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1, Napi szinte jövök.

2, Szerencsére nincs ilyen:).

3, Igen.

4, ----

5, Itt szinte mindenre találunk választ. Nincsenek barátaim. Vannak szülők, de ők sem tudnak mindig mindent, vagy nem merem tőlük megkérdezni.

2014. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 PearlDiver válasza:

Rendszeres, nyár kivételével kb naponta, pl utazás közben olvasgatom.

2. Barátnőm tudja, el szoktam mesélni neki pár érdekesebb kérdést (ez pont nem ilyen)

3. Miért törölném az előzményeket? Nincs titkolni/szégyellnivalóm.

4. -"-

5. Ha felteszek itt egy kérdést, mert a barátaim/anyukám/apukám vagy nem tudták a választ, vagy eleve irreleváns lenne tőlük kérdezni, mert ismeretlenek véleményére vagyok kíváncsi. A buta kérdéseket pedig skippelem, mint ahogy a te provokációdat is, kedves Kérdező :-)

2014. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Jófej:D ***** válasza:

1. Igen

2. Nem

3. Igen

4. Nem titkolom

5. Álltálában nem teszek fel. Néha azért mert unatkozok, de inkább válaszolok a buta kérdésekre. (ha unatkozok)

2014. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!