Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ricinusolaj használna borosta...

Ricinusolaj használna borosta elősegítésében?

Figyelt kérdés
Az arcomon oldalt nem igazán nő a borosta, csak az államon, és pajesz alatt, és ezért gondoltam rá, hogy ki kéne próbálni. Mit gondoltok, segítene? És hol lehet venni, mennyi kb, és hogyan kell használni? Megköszönném, ha segítenétek. 18f
2014. szept. 11. 19:21
 1/4 anonim válasza:
gyógyszertárban lehet kapni, kb. 200 forint. nem tudom mennyire használna borostára, miután ez egy hashajtó.:)
2014. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megvettem 1dl 400 Ft és előbb olvass utána, mivel nem csak hashajtó..
2014. szept. 13. 17:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, eddig 3 napja használom, és lehet, csak bebeszélem magamnak, de mintha sűrűsödött volna oldalt, és több helyen is előbújtak szőrszálak. napi akár 10 órát is fent van az arcomon.
2014. szept. 14. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég rég volt, hogy megvettem, használom is, volt, hogy kihagytam pár napot, de volt ,hogy akár 1 hetet is, de általában 5-6 órára felkenem az arcomra, és mit mondjak, lehet, hogy magától is kezdett volna serkenni a növekedése az arcomon, de szemmel láthatóan NŐTT és SŰRŰSÖDÖTT. Pajesz alatt már szinte teljesen leér állkapocsig, meg államon is már látható szemmel és az ajkam alatt is, szóval ez tényleg működik, csak türelem..
2014. nov. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!