Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » új vindózt akarok felrakni ....

új vindózt akarok felrakni . A firefoxban hogy tudom elmenteni hogy az edig megtanult jelszavakat ne helejtse el?

Figyelt kérdés
tehát hogy az új vindózra majd feltudjam tölteni a régit.
2010. jan. 18. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ird ki pendrájvra te igenparaszt
2010. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy nem tuddom
2010. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a jelszavakat sehogy nem tudod elmenteni sajnos
2010. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Olyan tudsz, hogy van az "eszközök" fülnél, egy "beállítások" gomb, azon "biztonság" gomb, ott van egy "mentett jelszavak" gomb, azt ha behozod, lesz rajta egy "jelszavak megjelenítése" és onnan kiírhatod a felh.nevet, a webcímet, meg a jelszót.
2010. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem lehet exportálni mint a könyvjelzőket v valami?
2010. jan. 18. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, olyat nem tudsz. De nem olyan nagy fáradtság kiírkálni egy papírra, aztán megint elmentetni vele.

Utolsó voltam

2010. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy másik partícióra teszed az új operációs rendszert, akkor minden megmarad.
2010. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem.

A másik partícióra felteszel egy másik böngészőt, és importálod a Firefox által megjegyzett dolgokat. Utána felteszed az új Windowst, újra letöltöd a Firefoxot, és importálod a másik böngészőben megjegyzett dolgokat.

2010. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!