Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől kakilok ilyen nagyot?...

Mitől kakilok ilyen nagyot? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Elég régóta zavar, hogy rendszerint nagyon nagyot kakilok... vastag és hosszú.. és nagyon kemény is :/ nincs székrekedésem, ez mindennapos. nem eszek sokat (szerintem) napi 2-3 litert iszom, és mégis... volt, hogy eldugult a wc, ezért már félek kakilni, mindig attól tartok, hogy eldugul megint a wc.. valaki help!
2014. szept. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

xDDD

Egyél sokkal több rostos élelmiszert! Konkrétan gyümölcsöt, meg levest.

2014. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lesz ilyen nagy, hogy ha amikor érzem hogy kell, nincs alkalmam elmenni wc-re. Utána elmúlik az inger és én is megfeledkezem róla. Aztán másnap mire megint kell, jellemzően jókora adagot termelek ki. Gondolom utoléri az előző napi adagot és attól lesz olyan nagy.
2019. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig csak az tud kijönni, ami be is ment. Tehát vagy nagyon sokat eszel és/vagy nagyon ritkán ürítesz és attól lesz nagy az adag.
2021. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat eszel és/vagy túl sokáig tartod vissza és ritkán ürítesz.
2023. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig z anyagmegmaradás itt is érvényes: csak az tud kijönni, amit előtte bevittél. Túl sokat eszel!
ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!