Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on, hogy lehet az...

Facebook-on, hogy lehet az adatlapon hivatkozásokat, kedvelt linkeket elmenteni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnél láttam, de sajnos messze van ahhoz, hogy megtudjam, mert elutazott, és csak mobilról jön fel, onnét meg nem tudja, hogy miként is csinálta.

2014. szept. 13. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden posztnak, kiírásnak van a jobb felső sarkában egy lefele mutató nyilacska (ahol pl. tudod jelenteni a gyanús tartalmat vagy spamet). Na ha arra rákattintasz, akkor kiadja többek között azt a lehetőséget is, hogy "Mentem...".
2014. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt utánanézek, de ő valahol az adatlapján belül tudott akármilyen URL címet lementeni.
2014. szept. 13. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem biztos, hogy értem, amire gondolsz. Nem azt szeretnéd, hogy a facebookon látott tartalmakat el tudd menteni (a facebookon belül), hogy később meg tudd nézni (mert pl. buszon vagy és nincs időd, de érdekel)?
2014. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő az adatlapján el tudott olyan linkeket menteni amiket például üzenetben kapott. És, hogy ne kelljen mindíg visszakeresnie, simán beillesztette, ott volt a sok link egymás alatt.
2014. szept. 13. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom, hogy csinálta, meg már ő sem

Próbáltam jegyzetként, de nem az, mert úgy névjegykártyához hasonló, neki meg csak simán a linkek sorakoztak egymás alatt

2014. szept. 13. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos, mire gondolsz. De ha mégis csak simán szeretnéd a mentés funkciót használni, itt találsz hozzá leírást:


[link]

2014. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oks! Ezt átolvasom! Köszönöm az időt amit rám szántál, ha sikerül print sreenelem és megmutatom mire is gondoltam :)

Köszi szépen a segítséget!

2014. szept. 13. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!